3500 Altın Ödüllü Turnuva

16 Haziran 2019 akşamı World of Tanks Twitch yayıncısı BoygamerTW‘nün duyurduğu ödüllü bir turnuva düzenlenecek. Turnuvanın toplam ödülü 3500 altın olacak.

Turnuva ile ilgili bilgiler ve kurallar ise şöyle ; 

Pazar günü (16 Haziran 2019) akşam saat 20.00’dan itibaren twitch’den iki yayıncının eşliğinde(http://twitch.tv/boygamertw) (http://twitch.tv/hakanuk) naklen yayınlanacak 1v1 8 seviyeden oluşacak olan turnuva’ya hepiniz davetlisiniz..

Peki turnuvanın şartları kuralları nelerdir buyrun işte burda;

1. Katılım yayın esnasında http://twitch.tv/boygamertw‘in chatine belirlenecek çekiliş kelimesini yayın sohbetine yazan oyuncular arasından yapılacaktır. 20 kişi ile sınırlıdır. Sohbete yazı yazmak için twitch.tv üyeliği gerecektir, Üyeliği olmayanlar kayıt olsun zaman kaybı yaşanmasın canlarım :great:

2. Canlı yayında çekilişle ismi çıkan kişi, yayıncıya 1 dakika içinde WOT oyun içi nickini bildirmek zorundadır. Süreyi geçiren hakkını kaybedecektir.Ayrıca ismi seçilen arkadaşın oyunda aktif şekilde beklemesi şekilde beklenmesi rica olunur.süreyi geçen maça 1 dakika içinde katılmayan oyuncular diskalifiye edilerek yedekler arasından seçilecektir.

3. Seçilen 20 kişi turnuva usulü 1vs1 şeklinde eşleştirilecektir. İlk seçilen kişiden itibaren sırayla eşleştirileceklerdir. (Örn.: İlk ismi çıkan kişiyle ikinci kişi rakip olacak, beşinci ve altıncı gibi.)

4. Her türlü gold mermi,azık,tahvil destekli modül vs. kullanmak serbesttir.

5. Müsabakalar 8 seviye tanklar arasında olacaktır.

6. Turnuva’da herhangi yasaklı mod kullanımının(aimbot vs)tespit edilmesi halinde kullanıcı diskalifiye edilecektir.

7. Harita aşağıdaki linkteki gibidir (standart Himmelsdorf), 9 ve 0 hattı (yani tepe dediğimiz bölge) oyuna kapalıdır, buralardan hamle yapıp avantaj elde etmeye çalışan oyuncu/oyuncular diskalifiye edilecektir.

HARİTA

8. Müsabakalar üstteki maddede sınırları belirtilen haritada 5dk’lık eğitim odası savaşında oynanacaktır. Maç sonunda kazanan birisi olmaması halinde her iki oyuncuda elenecektir.

9. Turnuva her pazar tekrarlanacaktır.

10. Premium tanklar ile turnuvaya katılmak yasaktır. Sadece Teknoloji ağacında yer alan 8 seviye tanklar ile katılım mümkündür.

Ödüller

1. Turnuva birincisi  2500 altın kazanacaktır. İkinci olan arkadaş ise 1000 altın ile ödüllendirilecektir.

2.  Turnuva her hafta http://twitch.tv/hakanuk , http://twitch.tv/boygamertw kanalında yayınlanacak ve ödüller artarak devam edecektir.

Kaynak : World of Tanks Forum

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.