World of Tanks Resmi Discord Sunucusu Açıldı!

Komutanlar!

En iyi tanklar gibi biz de önümüze çıkan güçlüklerin üstesinden gelmeyi bilmeliyiz. Bu güçlüklerden biri de sizinle iletişimde kalacak en iyi telsiz operatörlerine sahip olmaktır! Forumumuz açık, bizi FacebookTwitter ve Instagram gibi platformlarda takip edebilirsiniz ve ayrıca şimdi Discord kanalımıza da göz atabilirsiniz.

World of Tanks Avrupa’nın resmî, onaylı ve muhteşem Discord kanalı açıldı. Genişleyen topluluğumuz ve Wargaming ekibi burada tanklarla ilgili her konuda sohbet edecekler. Mesela yeni duyurular, güncellemeler, oyun içi etkinlikler ve yayınlar bunlardan yalnızca birkaçı.

Şu an için İngilizce sohbet ediyoruz ancak tüm dillere kapımız açıktır! Bu kanala katılarak tankçı dostlarınızla her zamankinden daha hızlı iletişim kurabileceksiniz. Ayrıca böylece World of Tanks faaliyetleri, etkinlikleri ve yayınlarını da kaçırmayacağınızı garanti ediyoruz. Dahası önceden oluşturulan kanallar sayesinde buradan takım arkadaşı da bulabileceksiniz!

Discord kanalımız şimdilik yalnızca İngilizce. İlerleyen zamanlarda diğer diller de eklenebilir.

Ekran Alıntısı

Son bir şey: World of Tanks Discord sunucusunun oluşturulmasında ve yönetiminde bize yardımcı olan bütün komutanlara başta Forcellrus olmak üzere teşekkür ediyoruz!

Discord nedir?

Discord, 13 yaş ve üzeri oyuncular için, güvenli ve ücretsiz sesli, görüntülü ve yazılı sohbet özelliklerini tek çatı altında toplayan bir uygulamadır. Oyunlara gönül vermiş insanları bir araya getirmek için tasarlanmıştır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebileceğiniz Discord’a herkes, tarayıcı, bilgisayar veya mobil cihazlardan erişim sağlayabilir

Ekran Alıntısı

Discord’u ilk defa kullanıyor ve nasıl kurulduğunu bilmiyor musunuz? Discord dünyasına adım atmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://worldoftanks.eu/tr/news/general-news/world-of-tanks-discord/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.